Upínací spona Dual CamJam Webbing Tensioner

Neohodnoceno

Upínací spona Dual CamJam Webbing Tensioner je unikátně navržena tak, aby umožňovala vytvářet těžké vázací nebo upínací systémy. Ve spojení s našimi vysoce kvalitními polypropylenovými popruhy různých délek vytváří kompletní upínací systém, se kterým lze snadno vše zajistit, upnout nebo svázat.

  • Materiál je z lité zinkové slitiny prvotřídní kvality
  • Limit pracovního zatížení 272 kg
  • Pevnost v tahu 816 kg

 

462 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Kód: CJD-11-R3
Upínací spona Dual CamJam Webbing Tensioner
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Upínací spona Dual CamJam Webbing Tensioner je dokonalým nástrojem pro vázání, který vám umožní vytvořit vlastní řešení pro vázání nebo spojení s většinou popruhů. Ve spojení s našimi vysoce kvalitními polypropylenovými popruhy, které jsou k dispozici v několika délkách a na jednom konci mají integrovanou smyčku, získáte kompletní systém vázání.

Odolná spona Dual CamJam je ze zinkové slitiny vybavena dvěma samostatnými vačkovými zajišťovacími mechanismy, které vám umožní sponu posunout a umístit téměř kamkoli na popruhu. Patentovaná konstrukce vytváří možnost utáhnout popruh buď v přímé, nebo ve smyčkové konfiguraci, což poskytuje maximální všestrannost a pevnost.

Upínací sponu Dual CamJam Webbing Tensioner lze použít dvěma způsoby, v konfiguraci s pevným koncem nebo v tradiční konfiguraci se smyčkou. Podívejte se na video s návodem, jak je vidět v akci.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Upínací systémy
Záruka: 2 roky
Materiál: Zinková slitina
Limit pracovního zatížení: 272 kg
Pevnost: 816 kg

Dual CamJam® Tie Down System 8' & 12'