Upínací spona Dual CamJam Webbing Tensioner

Kód: CJD-11-R3
Neohodnoceno
Značka: NITE IZE
462 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Upínací spona Dual CamJam Webbing Tensioner je unikátně navržena tak, aby umožňovala vytvářet těžké vázací nebo upínací systémy. Ve spojení s našimi vysoce kvalitními polypropylenovými popruhy různých délek vytváří kompletní upínací systém, se kterým lze snadno vše zajistit, upnout nebo svázat.

  • Materiál je z lité zinkové slitiny prvotřídní kvality
  • Limit pracovního zatížení 272 kg
  • Pevnost v tahu 816 kg

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upínací spona Dual CamJam Webbing Tensioner je dokonalým nástrojem pro vázání, který vám umožní vytvořit vlastní řešení pro vázání nebo spojení s většinou popruhů. Ve spojení s našimi vysoce kvalitními polypropylenovými popruhy, které jsou k dispozici v několika délkách a na jednom konci mají integrovanou smyčku, získáte kompletní systém vázání.

Odolná spona Dual CamJam je ze zinkové slitiny vybavena dvěma samostatnými vačkovými zajišťovacími mechanismy, které vám umožní sponu posunout a umístit téměř kamkoli na popruhu. Patentovaná konstrukce vytváří možnost utáhnout popruh buď v přímé, nebo ve smyčkové konfiguraci, což poskytuje maximální všestrannost a pevnost.

Upínací sponu Dual CamJam Webbing Tensioner lze použít dvěma způsoby, v konfiguraci s pevným koncem nebo v tradiční konfiguraci se smyčkou. Podívejte se na video s návodem, jak je vidět v akci.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Upínací systémy (gumicuky, popruhy, upínací karabiny)
Záruka: 2 roky
Materiál: Zinková slitina
Limit pracovního zatížení: 272 kg
Pevnost: 816 kg

Dual CamJam® Tie Down System 8' & 12'