PICQUIC šroubovák s výměnnými bity SIXPAC Plus CZ

Kód: BAU_88003
1 hodnocení
Značka: Picquic
455 Kč 376 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Kanadský šroubovák s výměnnými bity Picquic SIXPAC Plus nyní ve speciální edici sestavy bitů přesně pro české potřeby. Šroubovák je vyroben pro ty nejtvrdší podmínky a nejuniverzálnější použití. SIXPAC Plus je první a poslední šroubovák, který budete potřebovat!

 • PŘIZPŮSOBENO ČESKÝM PROFESIONÁLŮM I KUTILŮM!
 • Rychlá výměna bitů
 • 7 revolverově uložených výměnných bitů o délce 7,5 cm / 3"
 • Maximálně odolné, přesně opracované, kalené šestihranné bity 1/4"
 • Bity ideální i pro použití ve vrtačkách a rázových utahovácích
 • Dřík šroubováku z vysoce kvalitní  letecké slitiny 
 • Dřík určen k využití s očkoplochým klíčem pro maximální kroutící moment
 • Magnet ze vzácných zemin pevně drží pracovní bit v dříku
 • Set bitů: PH 2,3 / PZ 2,3 / SL 5mm / Torx 20, 25
 • Doživotní záruka výrobce na dřík a rukojeť šroubováku
 • Vyrobeno v Kanadě!

Detailní informace

Detailní popis produktu

PŘIZPŮSOBENO ČESKÝM PROFESIONÁLŮM I KUTILŮM!

Profesionální nebo domácí použití, sortiment bitů, které nejvíce potřebujete.

Kanadský šroubovák s výměnnými bity Picquic SIXPAC Plus je vhodný  pro každého. Je ideální pro profesionální i domácí použití a nabízí široký sortiment bitů, které jsou nejčastěji potřebné. Kanadská společnost Picquic vyrábí již desetiletí ty nejodolnější a nejpraktičtější šroubováky na trhu. Žádný jiný multi-bitový šroubovák vám neumožní stejně rychlou výměnu bitů jako patentovaný systém Picquic. 

Šroubovák SIXPAC Plus je vybaven pevnou rukojetí, která je pohodlná pro úchop a současně umožňuje vyvinout maximální kroutící moment. Tato šroubováková sada neobsahuje žádné pohyblivé části, které by se mohly zlomit nebo ztratit. Dřík šroubováku - kovová část pro vkládání bitů je vyrobena z letecké slitiny a výrobce na ni poskytuje doživotní záruku. Dřík má zesílený šestihranný tvar přímo určený k využití s očkoplochým klíčem SAE 7/16" nebo s klíčem nastavitelným  metrickým (metrický rozměr 11, 1125 mm). Této kombinaci neodolá ani ten nejvíce utažený šroub nebo šroub, který na utažení ještě čeká. Dřík je navíc vybaven silným magnetem ze vzácných zemin, který pevně drží pracovní bity v šachtě při jakékoliv pracovní poloze nebo při otřesech. Magnety ze vzácných zemin (rare earth magnets) se vyznačují maximální přídržnou sílou.

Celá šroubováková sada je navržena tak, aby vydržela i ty nejnáročnější podmínky. Rukojeť šroubováku slouží současně jako zásobník na další bity, kterých je v sadě celkem sedm. Výměna bitů je jednoduchá, stačí jen vyjmout bit z dříku a zasunutím do rukojeti ze spodní strany vysunout další vybraný bit. Společnost Picquic byla první, která přišla se systémem revolverově uložených náhradních bitů. Díky patentované technologii bity z rukojeti nevypadnou i při maximálním úsilí. 

Šroubovák Picquic SIXPAC Plus má v sadě 7 ks vysoce odolných bitů o délce 75 mm / 3". Všechny bity jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nástrojové oceli a prošly precizním opracováním a odborným kalením, tak aby vydržely dlouhá léta intenzivního používáníDíky šestihrannému 1/4" provedení a své maximální odolnosti jsou bity SIXPAC Plus ideální i pro použití ve vrtačkách, rázových utahovácích nebo aku šroubovácích. Jejich délka 75 mm / 3" vám navíc umožňuje dostat se se šroubovákem i do míst, která jsou pro kratší šroubováky nedosažitelná. Využití této přednosti najdete jak v domácnostech u vestavěných spotřebičů, tak na stavbách nebo v automobilových dílnách.

Výhoda šroubováku Picquic:

Žádný jiný šroubovák s více bity vám nedovoluje takto rychlý výběr a výměnu bitů. Uložení bitu vzadu v rukojeti automaticky vysouvá následující vybraný bit. Každý šroubovák Picquic je vybaven nejčastěji používanými standardními typy bitů. Tím získáte přesně ty bity, které potřebujete, a nemusíte platit za bity, které nikdy nevyužijete. Tato filozofie nám umožňuje vkládat do každého komponentu šroubováku vysokou kvalitu - a to za spravedlivou cenu.

Šroubovák Picquic SIXPAC Plus je všestranná a spolehlivá volba pro každého, kdo potřebuje vysoce kvalitní a odolný nástroj pro šroubování a montážní práce.

Výrobce Picquic Tool Company Inc. poskytuje doživotní záruku na výrobní vady a vady materiálu na rukojeti a uložení dříku!

 

 UPOZORNĚNÍ:
Pokud se v závislosti na chybném skladování vyskytne na bitech rez, není to důvodem k reklamaci bitů. Bity Picquic jsou vyrobené z vysoce kvalitní nástrojové oceli. Pokud je ocel vystavena vlhkým podmínkám, je náchylná na korozi. Doporučujeme po použití skladovat bity v suchém prostředí. Pokud se na bitech vyskytne koroze, doporučujeme rez odstranit ocelovou vlnou a následně aplikovat tenkou vrstvu oleje. Preventivní aplikace tenké vrstvy oleje na bity pomůže předejít případné korozi.  

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šroubováky
Záruka: 2 roky
Výměnné bity: PH 2,3; PZ 2;3 SL 5mm; TORX 20,25
Počet výměnných bitů: 7
Způsob uložení bitů: patentovaný, revolverový v rukojeti
Celková délka: 200 mm
Délka ve složeném stavu: 150 mm
Délka bitu: 75 mm
Šířka: 35 mm
Průměr: 32 mm
Váha: 194 g
Materiál: letecká slitina, ocelové bity
Záruka: doživotní záruka na materiál a provedení rukojeti a dříku
Původ výrobku: Kanada

Picquic SIXPAC Plus šroubovák s výměnnými bity

Původní návrh šroubováku Picquic se dostal na rýsovací prkno Archibalda McKenzieho v roce 1984. Nápad se však zrodil o několik let dříve, ve vzduchu ve výšce kolem 30 000 stop.

"Když jsem tehdy létal letadlem, byl jsem buď vyděšený k smrti, nebo znuděný k smrti, takže jsem měl spoustu času na přemýšlení," říká McKenzie, přáteli láskyplně nazývaný Mac, kariérní pilot a letecký inženýr samouk.

Mac měl jen málo trpělivosti s věcmi, které se rozbíjely. Koneckonců jeho život závisel na vybavení, se kterým létal. Takže když se mu rozbil jeho staromódní šroubovák s dutou rukojetí a více hroty - ten typ se šroubovacím uzávěrem, který se ztratí nebo zlomí, což způsobí, že bity postihne stejný osud - rozhodl se problém vyřešit jednou provždy.

S patentem a prototypem v ruce se Mac snažil získat licenci na svůj vynález u zavedené kanadské společnosti vyrábějící vícebřité šroubováky, ale nabízený honorář se mu nezamlouval. Místo toho se rozhodl poskytnout licenci na vynález svému synovi Paulovi a zrodila se společnost Picquic Tool Company.

V srpnu 1988 vyjel z formy první nástroj SIXPAC. Jisté je, že se nezlomil ani se neztratily bity. Konstrukce se okamžitě stala hitem a ze SIXPACu se brzy stal dominantní kanadský vícebitový šroubovák na trhu a byl oceněn Asociací kanadských výrobců hardwaru a domácích potřeb a časopisem Popular Mechanics.

V součastnostimá Picquic za sebou miliony prodaných kusů originálního šroubováku SIXPAC a vyrábí se mnoho různých modelů.