Picquic CZ minišroubovák Teeny Turner s výměnnými bity Canada Red

Kanadský minišroubovák Picquic Teeny Turner ideální pro drobnou elektroniku, brýle i jako součást každodenní výbavy EDC! Vhodný pro každodenní nošení a okamžité použití.

  • PŘIZPŮSOBENO ČESKÝM PROFESIONÁLŮM I KUTILŮM!
  • 7 revolverově uložených výměnných bitů o délce 2,5 cm /  1" dlouhých bitů
  • Bity jsou přesně opracované pro spolehlivé přilnutí bitu ke šroubu
  • Magnet ze vzácných zemin pevně drží pracovní bit v násadě
  • Patentované revolverové uložení bitů v rukojeti
  • Maximálně rychlá a efektivní výměna bitů
  • Set bitů: PH 00, 0 SL 2,3 mm, Torx 5,6,8
  • Ideální pro malé spotřebiče, brýle, šperky
  • Doživotní záruka výrobce na výrobní vady rukojeti a dříku
  • Vyrobeno v Kanadě!
175 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Kód: 6001
Picquic CZ minišroubovák Teeny Turner s výměnnými bity Canada Red

Detailní popis produktu

Mini - šroubovák Picquic Teeny Turner je navržen pro drobné úkoly a každodenní nošení. Tento model šroubováku Picquic má nejmenší nabízenou rukojeť a přitom je stále dobře ovladatelný. Šroubovák je vybaven šestihrannými bity  - ideálními pro údržbu brýlí, šperků, nebo drobné elektroniky.  Tenké šestihranné mikro  bity 3/16"  o délce 2,5 cm / 1"jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jsou přesně opracované  a odborně kalené. Díky tomu sedí velice přesně do hlavic šroubků a odolávají i intenzivnímu používání. Vyrobeno v Kanadě!

Doplňkové parametry

Kategorie: Šroubováky
Záruka: 2 roky
Výměnný bit: Plochý 2mm, 3mm, PH 0, 00, T5,T6,T8
Počet výměnných bitů: 7
Způsob uložení bitů: patentovaný, revolverový v rukojeti
Celková délka: 70 mm
Délka ve složeném stavu: 50 mm
Délka bitu: 25 mm
Šířka: 27 mm
Průměr: 25 mm
Váha: 35 g
Materiál: letecká slitina, nerezová ocel
Záruka: doživotní záruka na materiál a provedení rukojeti a dříku
Původ výrobku: Kanada

Původní návrh šroubováku Picquic se dostal na rýsovací prkno Archibalda McKenzieho v roce 1984. Nápad se však zrodil o několik let dříve, ve vzduchu ve výšce kolem 30 000 stop.

"Když jsem tehdy létal letadlem, byl jsem buď vyděšený k smrti, nebo znuděný k smrti, takže jsem měl spoustu času na přemýšlení," říká McKenzie, přáteli láskyplně nazývaný Mac, kariérní pilot a letecký inženýr samouk.

Mac měl jen málo trpělivosti s věcmi, které se rozbíjely. Koneckonců jeho život závisel na vybavení, se kterým létal. Takže když se mu rozbil jeho staromódní šroubovák s dutou rukojetí a více hroty - ten typ se šroubovacím uzávěrem, který se ztratí nebo zlomí, což způsobí, že bity postihne stejný osud - rozhodl se problém vyřešit jednou provždy.

S patentem a prototypem v ruce se Mac snažil získat licenci na svůj vynález u zavedené kanadské společnosti vyrábějící vícebřité šroubováky, ale nabízený honorář se mu nezamlouval. Místo toho se rozhodl poskytnout licenci na vynález svému synovi Paulovi a zrodila se společnost Picquic Tool Company.

V srpnu 1988 vyjel z formy první nástroj SIXPAC. Jisté je, že se nezlomil ani se neztratily bity. Konstrukce se okamžitě stala hitem a ze SIXPACu se brzy stal dominantní kanadský vícebitový šroubovák na trhu a byl oceněn Asociací kanadských výrobců hardwaru a domácích potřeb a časopisem Popular Mechanics.

V součastnostimá Picquic za sebou miliony prodaných kusů originálního šroubováku SIXPAC a vyrábí se mnoho různých modelů.